Gleznotājas Patricijas Brektes Pannetier kopdarbs ar Annu projektā ''Pasaules radīšana''

Gleznotājas Patricijas Brektes Pannetier kopdarbs ar Annu projektā ''Pasaules radīšana''

Lasīts: 542

“PASAULES RADĪŠANA” ir mākslas projekts, kurš apvieno 12 Latvijā zināmus māksliniekus - gleznotājus sinerģijā ar biedrības janiešiem, kopā radot pasauli uz audekla. 

Projekta mērķis ir ziedojuma vākšana grupu mājas izveidei kā arī uzsvērt, ka cilvēki ar ļoti smagiem attīstības traucējumiem ir spējīgi sniegt savu pienesumu sabiedrībai un ir daļa no tās.

Visi iegūtie ziedojumi 100% tiek ziedoti Biedrībai “Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” sapnim par grupu māju. 


Annai ir 28 gadi. Annai ir kompleksie attīstības traucējumi. Anna izstaro ļoti daudz mīļuma un mīlestības. Ikdienas solī Annai nepieciešams atbalsts un atzinība par padarīto. Māja spēs mainīt Annas ikdienu.

“Šī ir tā vieta, kur satiekas mūsu sapņi. Annas sapņi, mani sapņi, mūsu sapņi. Stacija ir vieta, kur patstāvīgi notiek rosība, cilvēki plūst un mainās, bet to domas, piedzīvojums un pārdzīvojums šeit noslāņojas. Strādāt ar Annu bija aizraujoši un tā vien likās, ka Anna patstāvīgi pieprasa uzslavu par padarīto, kas ir tik ļoti cilvēcīgi - būt novērtētam un lepnam. Sapņu stacija reiz būs māja, kur Annai ne tikai būt, bet piedzīvot radošās izpausmes un piedzīvot savu, neatkarīgu dzīvi” saka gleznotāja.

Anna un Patricija kopā radīja darbu “Sapņu stacija” 2021.g 70x80cm akrils uz audekla.

Vairāk par kopdarbu lasi šeit

Komentāri

Rakstīt komentāru